Zadzwoń do nas!

website.vacancy.inclusivity

Wyczyść filtry

Sprecyzuj swoje wyniki wyszukiwania

Sektor:

website.vacancy_overview.filter.regimes

Oferty pracy

Znaleźliśmy 11 ofert, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania.

Technik

  • Miejsce: Houthulst

Dla klienta z Houthulst, specjalizujacego sie w sektorze przemialu tworzyw sztucznych poszukujemy doswiadczonego technika

Wyświetl ofertę

Operator Produkcji Fasad Drewnianych

  • Miejsce: Genk

Dla naszego klienta z Genk poszukujemy operatora produkcji przy montażu drewnianych ścian/podłóg/dachów. Jako Operator Produkcji będziesz pracował na półautomatycznej linii produkcyjnej przy montażu drewnianych ścian/podłóg/dachów. Twoje praca polega na wykonaniu szkieletów drewnianych wraz z okładzinami, montażu instalacji technicznych, izolacji, itp.

Wyświetl ofertę

Operator zamiatarki spalinowej

  • Miejsce: Vilvoorde

Dla naszego Klienta, dużej firmy zajmującej się sortowaniem i recyklingiem odpadów budowlanych z siedziba w Vilvoorde, poszukujemy operatora zamiatarki spalinowej.

Wyświetl ofertę

Pracownik techniczny - serwis ciężarówek i kontenerów

  • Miejsce: Vilvoorde

Dla naszego Klienta, dużej firmy zajmującej się sortowaniem i recyklingiem odpadów budowlanych z siedziba w Vilvoorde, poszukujemy osób przy serwisowaniu aut ciężarowych oraz kontenerów.

Wyświetl ofertę

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

  • Miejsce: Ninove

Dla naszego klienta z Ninove poszukujemy Monterów Instalacji Fotowoltaicznych na wstępny okres 10 tygodni.

Wyświetl ofertę

Stolarz CNC NOVIMAT

  • Miejsce: Herk-de-Stad

Dla naszego klienta z Herk-de-Stad poszukujemy doświadczonych stolarzy/operatorów CNC. Firma zajmuje się produkcją mebli na wymiar.

Wyświetl ofertę

Operator Piły typ AH6

  • Miejsce: Herk-de-Stad

Dla naszego klienta z Herk-de-Stad poszukujemy doświadczonych Operatorow pily typu AH6 . Firma zajmuje się produkcją mebli na wymiar.

Wyświetl ofertę

Spawacz Półautomat

  • Miejsce: Belgia

Na podstawie rysunków technicznych i planów montujesz części autobusów i pojazdów przemysłowych po czym spawasz te konstrukcje półautomatycznie.

Wyświetl ofertę

Pomocnik montera chłodnictwa i klimatyzacji

  • Miejsce: Genk

Wspólnie z naszym klientem poszukujemy pomocnika montera chłodnictwa i klimatyzacji. Przyjemna praca w rodzinnej firmie i przyjaznej atmosferze z perspektywą rozwoju!

Wyświetl ofertę

Technik/Elektromechanik utrzymania ruchu

  • Miejsce: Beerse

Dla naszego klienta w Beerse poszukujemy nowych pracowników, których fascynuje technologia. W swoich centrach posiadają wiele samodzielnie zaprojektowanych, starych jak i nowych maszyn. Jeśli jesteś pasjonatem różnych technologii t.j. mechanika, automatyka-robotyka, elektryka i chciałbyś razem z nami opiekować się parkiem maszynowym, to jesteś dla nas idealnym kandydatem. Kto wie, może nawet zbudujesz nową, własną maszynę Jeśli ta oferta do Ciebie przemawia to skontaktuj się z nami!

Wyświetl ofertę

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?