Zadzwoń do nas!
Wyczyść filtry

Sprecyzuj swoje wyniki wyszukiwania

Sektor:

Oferty pracy

Znaleźliśmy 5 ofert, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania.

Operator Maszyn Obróbka Szkła

  • Miejsce: Herentals

W firmie naszego klienta wytwarzamy produkty szklane do każdego wnętrza. Tworzymy między innymi : • drzwi wewnętrzne • drzwi prysznicowe, balustrady i schody. Dbamy o precyzje i jakość przy produkowaniu naszych produktów, dlatego właśnie one cieszą się dużą popularnością. Aby zapewnić płynność naszej produkcji, szukamy nowych operatorów, którzy wzmocnią nasz team! Szkolimy nowych pracowników pod kątem obsługi jednej lub wielu maszyn jak i linii produkcyjnej. Po opanowaniu wszystkich etapów szkoleniowych - jesteś odpowiedzialny za prace wyznaczonych maszyn i kontroli wytwarzanych produktów szklanych.

Wyświetl ofertę

Spawacz Półautomat

  • Miejsce: Belgia

Na podstawie rysunków technicznych i planów montujesz części autobusów i pojazdów przemysłowych po czym spawasz te konstrukcje półautomatycznie.

Wyświetl ofertę

Pomocnik montera chłodnictwa i klimatyzacji

  • Miejsce: Genk

Wspólnie z naszym klientem poszukujemy pomocnika montera chłodnictwa i klimatyzacji. Przyjemna praca w rodzinnej firmie i przyjaznej atmosferze z perspektywą rozwoju!

Wyświetl ofertę

Technik/Elektromechanik utrzymania ruchu

  • Miejsce: Beerse

Dla naszego klienta w Beerse poszukujemy nowych pracowników, których fascynuje technologia. W swoich centrach posiadają wiele samodzielnie zaprojektowanych, starych jak i nowych maszyn. Jeśli jesteś pasjonatem różnych technologii t.j. mechanika, automatyka-robotyka, elektryka i chciałbyś razem z nami opiekować się parkiem maszynowym, to jesteś dla nas idealnym kandydatem. Kto wie, może nawet zbudujesz nową, własną maszynę Jeśli ta oferta do Ciebie przemawia to skontaktuj się z nami!

Wyświetl ofertę

Elektromechanik

  • Miejsce: Waregem

Dla naszego klienta z Waregem poszukujemy Elektromechaników do pracy przy budowie dźwigów samochodowych.

Wyświetl ofertę

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?