Zadzwoń do nas!

Monter maszyn rolniczych (20)

Naszym Klientem jest bardzo duża firma, rozpoznawalny producent maszyn rolniczych typu traktory, pługi, kombajny, sadzarki itp. Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Monter maszyn rolniczych

Profil i zadania

  • prace montażowe nowych maszyn, zgodnie z dokumentacją techniczną i wytycznymi konstruktorów,
  • prace ślusarskie / mechaniczne związane z w/w montażem,
  • serwisowanie maszyn (identyfikacja i wymiana wadliwych podzespołów, regulacja, konserwacja),
  • prace związane z montażem i relokacją maszyn
  • praca z rysunkiem technicznym
  • obsługa suwnicy

Umiejętności

  • doświadczenie na podobnym stanowisku- min 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego to atut
  • chęć podjęcia stałej pracy na terenie Belgii

  • stała umowa belgijska, bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji)
  • stawka 16,91 EUR/h , po 6 miesiącach podwyżka do 17.50 EUR/ h brutto
  • 40 EUR dziennie dodatkowej diety przez pierwszy miesiąc pracy
  • premia zmianowa 12,5% do każdej godziny
  • Eco czeki 7 eur dziennie
  • pokój w hotelu, bezpłatnie przez pierwszy miesiąc pracy
  • 5 tygodni wolnego w lipcu
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej
  • odzież i buty robocze

ITZU Jobs Polska, jest agencją pracy wpisaną do KRAZ pod nr 25172, należącą do belgijskiej grupy ITZU Jobs.

Być może zainteresują Cię te oferty pracy?