Zadzwoń do nas!

Pracownicy zagraniczni

Planują Państwo zatrudnić w swojej firmie zmotywowanych, wyspecjalizowanych w swoich zawodach pracowników stałych lub tymczasowych? Oczekują Państwo przy tym wiedzy, wysokiej wydajności i elastyczności ? Itzu Polska znajdzie dla Państwa fachowców gotowych na wieloletnią lub tymczasową współpracę.

Itzu Polska to agencja pracy tymczasowej oraz biuro rekrutacji i selekcji w jednym. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu najlepszych pracowników tymczasowych jak i stałych. Nasza agencja działa we wszystkich sektorach. Polegamy na sieci własnych biur rekrutacji i selekcji w kraju jak i za granicą.

REKRUTACJA I DOBÓR PERSONELU

Podczas rozmowy z Straszym specjalistą ds. Rekrutacji przedstawiają Państwo profile poszukiwanych pracowników. Na podstawie zebranych informacji nasi eksperci w kraju i za granicą szukają, weryfikują i wybierają najbardziej odpowiednich kandydatów w konsultacji z klientem. Pod uwagę bierzemy nie tylko odpowiednie kompetencje i motywację, ale także sprawdzamy, czy kandydaci będą pasować do Państwa kadry pracowniczej.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

W celu zapewnienia naszym klientom maksymalnego komfortu w związku z naszą współpracą mają Państwo do dyspozycji konsultanta odpowiedzialnego za kontakt z Państwa firmą. Konsultant ds. klienta jest osobą odpowiedzialną za rozwiązywanie ewentualnych problemów w miejscu pracy, doskonale znając Państwa firmę jak i wszelką administracje kadry pracowniczej. Dzięki temu wszystkie pytania mogą Państwo kierować do jednej osoby.

POLSKOJEZYCZNI KOORDYNATORZY

W naszym Belgijskim oddziale pracuje koordynator odpowiadający za pracowników zagranicznych. Posługuje się ich językiem i podczas pobytu w Belgii pozostaje do ich dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

ZAKWATEROWANIE I TRANSPORT DLA PRACOWNIKÓW

Dużą przeszkodą w zatrudnianiu pracowników zagranicznych jest ich zakwaterowanie a co za tym idzie - ich rejestracja. Itzu Polska bierze tę kwestię na siebie i zapewnia swoim pracownikom odpowiednie zakwaterowanie, pomoc jak i środki transportu.

Nasza firma rekrutuje pracowników z Polski. W wielu przypadkach organizujemy wspólne mieszkania, gdzie pracownicy mogą posługiwać się językiem ojczystym jak i kultywować kulturę kraju, z którego pochodzą. Dzięki dobrym warunkom mieszkaniowym i wsparciu polskich koordynatorów przed i podczas zatrudnienia, pracownicy szybciej i łatwiej się przystosowują. Naturalnie znajduje to odzwierciedlenie w  wydajności i motywacji w pracy.

Podczas pobytu w Belgii pracownicy mieszkają w komfortowych, godnych warunkach. Każde mieszkanie posiada w pełni wyposażony salon, kuchnię, łazienkę z prysznicem lub wanną, kilka sypialni, osobną toaletę i pralkę.

Itzu Polska działa w trosce o Państwa komfort dopracowując starannie wszystkie detale.

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?