Zadzwoń do nas!

website.vacancy.inclusivity

Wyczyść filtry

Sprecyzuj swoje wyniki wyszukiwania

Sektor:

Oferty pracy

Znaleźliśmy 32 ofert, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania.

Operator Maszyn Produkcja

  • Miejsce: Lommel

Dla naszego klienta z Limburgii, firmy zajmującej się pakowaniem żywności, poszukujemy dowświadczonych Operatorów Maszyn z branży spożywczej jak i Operatorów z doświdczeniem mechaniczno – technicznym do długotrawałej współpracy z możliwością rozwoju do Plenera Produkcji.

Wyświetl ofertę

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

  • Miejsce: Ninove

Dla naszego klienta z Ninove poszukujemy Monterów Instalacji Fotowoltaicznych na wstępny okres 10 tygodni.

Wyświetl ofertę

Operator Piły typ AH6

  • Miejsce: Herk-de-Stad

Dla naszego klienta z Herk-de-Stad poszukujemy doświadczonych Operatorow pily typu AH6 . Firma zajmuje się produkcją mebli na wymiar.

Wyświetl ofertę

Stolarz CNC NOVIMAT

  • Miejsce: Herk-de-Stad

Dla naszego klienta z Herk-de-Stad poszukujemy doświadczonych stolarzy/operatorów CNC. Firma zajmuje się produkcją mebli na wymiar.

Wyświetl ofertę

Elektromonter - Elektroenergetyk

  • Miejsce: Olsztyn

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w budowie oraz instalacjach sieci elektroenergetycznych w Polsce, Niemczech i Skandynawii, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Elektromonter oraz Elektroenergetyk.

Wyświetl ofertę

Recepcjonista M/K

  • Miejsce: Biskupiec

Ośrodek wypoczynkowy, zlokalizowany niedaleko Biskupca k. Olsztyna, poszukuje doświadczonej osoby do objęcia stanowiska Recepcjonisty. Praca jest przewidziana na pełen etat, całorocznie.

Wyświetl ofertę

Junior Recruiter

  • Miejsce: Olsztyn

Jesteśmy firmą z kapitałem belgijskim, posiadającą oddziały na terenie całej Belgii oraz w Olsztynie. Zajmujemy się profesjonalną rekrutacją i selekcją kandydatów z różnych sektorów przemysłu, budownictwa, produkcji, IT i innych. Do naszego zespołu, poszukujemy obecnie zmotywowanej i pełnej energii osoby, która chciałaby pozyskać wiedzę i doświadczenie w pracy przy międzynarodowych projektach rekrutacyjnych.

Wyświetl ofertę

Magazynier/Orderpicker

  • Miejsce: Diest

Dla naszego klienta, znajdującego się w okolicach Diest, poszukujemy magazynierów/orderpickerów w sektorze produkcyjnym ( z żywnością ).

Wyświetl ofertę

Pracownik produkcyjny w Diest

  • Miejsce: Diest

Poszukujemy pracowników produkcyjnych z okolic Diest dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją i pakowanieniem żywności.

Wyświetl ofertę

Dekarz dachów płaskich

  • Miejsce: Genk

Poszukujemy doświadczonych dekarzy dachów płaskich, aby powiekszyć nasz fantastyczny zespół w Genk. Jeśli posiadasz doświadczenie pomiędzy 1.5 roku a 3 lata + napisz do nas ! Ta oferta jest własnie dla Ciebie !

Wyświetl ofertę

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?