Zadzwoń do nas!
Wyczyść filtry

Sprecyzuj swoje wyniki wyszukiwania

Sektor:

Oferty pracy

Znaleźliśmy 28 ofert, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania.

Spawaczy MIG/MAG - półautomat

  • Miejsce: Genk

Dla naszego Klienta, średniej wielkości firmy z Genk, zajmującej się produkcją elementów metalowych, poszukujemy pilnie Spawaczy MIG/MAG - półautomat z wlasnym transportem.

Wyświetl ofertę

Sortowanie owoców

  • Miejsce: Sint-Truiden

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkującej owoce poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy ich sortowaniu.

Wyświetl ofertę

Wykładanie towaru w sklepach - różne lokalizacje

  • Miejsce: Lommel

Dla naszego Klienta, duzej sieci sklepów spożywczych poszukujemy osób, które byłyby zainteresowane pracą przy obsłudze klientów oraz wykładaniem towaru. Kandydaci muszą posługiwać się komunikatywnym niderlandzkim. Lokalizacje miejsc pracy to Lommel, Lier, Dessel, Retie, Arendonk, Westerlo, Itegem lub Herselt.

Wyświetl ofertę

Malarz proszkowy

  • Miejsce: Paal

Dla naszego klienta z Paal-Beringen poszukujemy malarza proszkowego odpowiedzialnego za malowanie aluminiowych i metalowych materialów jak i kontrolowanie nowoczesnej lakierni.

Wyświetl ofertę

Magazynier/Orderpicker

  • Miejsce: Diest

Dla naszego klienta, znajdującego się w okolicach Diest, poszukujemy magazynierów/orderpickerów w sektorze produkcyjnym ( z żywnością ).

Wyświetl ofertę

Operator FFS = Form, Fill & Seal

  • Miejsce: Tessenderlo

Dla naszego klienta z Tessenderlo poszukujemy Operatorow FFS (Form, Fill & Seal). Mile widziane dyplomowani Technicy Mechanicy/ Elektrycy.

Wyświetl ofertę

Pracownik produkcyjny w Diest

  • Miejsce: Diest

Poszukujemy pracowników produkcyjnych z okolic Diest dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją i pakowanieniem żywności.

Wyświetl ofertę

Kierowca CE Geel

  • Miejsce: Geel

Nasz klient znajdujący się w Geel to belgijska grupa przedsiębiorstw działających głównie w sektorze hodowlanym i mięsnym.

Wyświetl ofertę

Murarz

  • Miejsce: Dendermonde

Masz doświadczenie zarówno w szybkim budownictwie, pracy z betonem, jak i cegłach licowych. Potrafisz murować na rusztowaniu wzdłuż ściany. Samodzielnie ustawiasz i planujesz profile. Murujesz niezależnie jak i w grupie.

Wyświetl ofertę

Kierowca CE Dendermonde

  • Miejsce: Dendermonde

Pracujesz jako kierowca krajowej dystrybucji (Belgia), od 2 do 3 tras dziennie. Odpowiadasz za załadunek i rozładunek za pomocą elektrycznego wózka paletowego. Start z Dendermonde – siedziba firmy.

Wyświetl ofertę

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?