Zadzwoń do nas!
Wyczyść filtry

Sprecyzuj swoje wyniki wyszukiwania

Sektor:

Oferty pracy

Znaleźliśmy 28 ofert, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania.

Elektromonter - Elektroenergetyk

  • Miejsce: Olsztyn

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w budowie oraz instalacjach sieci elektroenergetycznych w Polsce, Niemczech i Skandynawii, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Elektromonter oraz Elektroenergetyk.

Wyświetl ofertę

Recepcjonista M/K

  • Miejsce: Biskupiec

Ośrodek wypoczynkowy, zlokalizowany niedaleko Biskupca k. Olsztyna, poszukuje doświadczonej osoby do objęcia stanowiska Recepcjonisty. Praca jest przewidziana na pełen etat, całorocznie.

Wyświetl ofertę

Junior Recruiter

  • Miejsce: Olsztyn

Jesteśmy firmą z kapitałem belgijskim, posiadającą oddziały na terenie całej Belgii oraz w Olsztynie. Zajmujemy się profesjonalną rekrutacją i selekcją kandydatów z różnych sektorów przemysłu, budownictwa, produkcji, IT i innych. Do naszego zespołu, poszukujemy obecnie zmotywowanej i pełnej energii osoby, która chciałaby pozyskać wiedzę i doświadczenie w pracy przy międzynarodowych projektach rekrutacyjnych.

Wyświetl ofertę

Magazynier/Orderpicker

  • Miejsce: Diest

Dla naszego klienta, znajdującego się w okolicach Diest, poszukujemy magazynierów/orderpickerów w sektorze produkcyjnym ( z żywnością ).

Wyświetl ofertę

Pracownik produkcyjny w Diest

  • Miejsce: Diest

Poszukujemy pracowników produkcyjnych z okolic Diest dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją i pakowanieniem żywności.

Wyświetl ofertę

Dekarz dachów płaskich

  • Miejsce: Genk

Poszukujemy doświadczonych dekarzy dachów płaskich, aby powiekszyć nasz fantastyczny zespół w Genk. Jeśli posiadasz doświadczenie pomiędzy 1.5 roku a 3 lata + napisz do nas ! Ta oferta jest własnie dla Ciebie !

Wyświetl ofertę

Opryskiwacz Piany Izolacyjnej PUR

  • Miejsce: Tongeren

Dla naszego klienta z Tongeren poszukujemy Opryskiwacza Piany Izolacyjnej PUR

Wyświetl ofertę

Operator Linii Produkcyjnej

  • Miejsce: Tessenderlo

Lubisz pracować z maszynami najnowszego typu? Wyzwania techniczne? Kto wie, może to wlasnie Ty zostaniesz głównym operatorem nowych, zautomatyzowanych linii pakujących.

Wyświetl ofertę

Monter Okien i Drzwi

  • Miejsce: Beringen

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonych monterów drzwi i okien oraz stolarzy otworowej, do stałej pracy w Limburgii i okolicach.

Wyświetl ofertę

Kierowca CE - Bulk

  • Miejsce: Beringen

Dla naszego klienta, firmy transportowo - logistycznej poszukujemy doświadczonego kierowcy CE, który będzie pracował na zmianę nocną transportując ładunek pomiędzy kilkoma punktami.

Wyświetl ofertę

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?