Zadzwoń do nas!

Zakwaterowanie i transport

ZAKWATEROWANIE I TRANSPORT DLA PRACOWNIKÓW

Dużą przeszkodą w wyjeździe za granicę jest zakwaterowanie a co za tym idzie - rejestracja. Itzu Polska bierze tę kwestie na siebie i zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie o różnym standardzie, pomoc jak i środki transportu.

Nasza firma rekrutuje pracowników z Polski. W wielu przypadkach organizujemy wspólne mieszkania, gdzie pracownicy mogą posługiwać się językiem ojczystym jak i kultywować kulturę kraju, z którego pochodzą. Dzięki dobrym warunkom mieszkaniowym i wsparciu polskich koordynatorów przed i podczas zatrudnienia, pracownicy szybciej i łatwiej się przystosowują.

Podczas pobytu w Belgii pracownicy mieszkają w komfortowych, godnych warunkach. Każde mieszkanie posiada w pełni wyposażony salon, kuchnię, łazienkę z prysznicem lub wanną, kilka sypialni, osobną toaletę i pralkę.

POLSKOJĘZYCZNI KOORDYNATORZY

W naszym Belgijskim oddziale pracuje koordynator odpowiadający za pracowników zagranicznych. Posługuje się ich językiem i podczas pobytu w Belgii pozostaje do ich dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?