Zadzwoń do nas!

Nowy rok. Nowy etap. Nowy początek

14 - 12 - 2021

Zbliża się koniec 2021 roku. Dla wszystkich, bez wyjątku był to kolejny rok zmagań z pandemią, wielu z nas straciło pracę w swojej branży, która dotknął kryzys.Starajmy się jednak dostrzec w każdym doświadczeniu coś pozytywnego, tym czymś jest ZMIANA.

Zmiany towarzyszą nam przez całe życie począwszy od urodzenia aż do późnej starości. Jest to część naszych poszukiwań, doskolenia siebie, poszukiwań. Jako agencja pracy staramy się pomóc naszym kandydatom w poszukiwaniu zmian, poszukiwaniu nowych wyzwań, nowej pracy.

Naszym wyznacznikiem w dobie pandemii stała się STABILIZACJA, której tak bardzo nam teraz brakuje. W związku z tym współpracujemy z firmami, które po okresie agencyjnym oferują naszym pracownikom stałe zatrudnienie.Wielu z Was obawia się wyjazdu do Belgii że względu na zawiłe kwestie administracyjno-rejestracyjne, nasza agencja stara się wyjść na przeciw tym obawom i otacza opieką każdego z pracowników, podczas całego okresu zatrudnienia.

Rejestracja w gminie, otwieranie rachunków bankowych, ubezpieczenia, wizyty u lekarza – nasz wyspecjalizowany zespół pomoże na każdym etapie relokalizacji. Kolejną kwestia, która rodzi pytania jest opcja zakwaterowania. Nasze akomodacje są w pełni wyposażone i gotowe na przyjęcie kolejnych pracowników i istnieje możliwość w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ponadto są to adresy stałe, gdzie można się w pełni zameldować.

Posiadamy bogata ofertę wakatów , w każdym sektorze zatrudnienia, która możecie Państwo odnaleźć na naszej stronie internetowej : www.itzu.pl jak i na naszym Fanpage’u na Facebook’u.

ZMIANY SĄ DOBRE. NIE WAHAJ SIĘ – ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE JUŻ DZIŚ Z ITZU POLSKA !

It’s You we care about

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?