Zadzwoń do nas!

Stolarz Monter (5)

Dla naszego Klienta z Gullegem poszukujemy pracowników na stanowisko : Stolarz Montarzysta. Firma zajmuje się tworzeniem mebli na prywatne zamówienie jak i do publicznych placówek tj. szpitale itp.

Profil i zadania

  • doświadczenie w montażu elementów drewnianych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/niderlandzkiego
  • prawo jazdy kat.b i własny środek transportu
  • narzędzia do pracy

Poszukują osoby, która zdobyła już pierwsze doświadczenie w dziedzinie Stolarstwa.

Oferta

  • możliwość rozwoju
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • praca na belgijskiej umowie typu interim
  • stawka w zależności od doświadczenia 15.20€ -18.30€ b/h
  • praca w sektorze budowlanym i wszelkie związane z nim bonusy roczne