Zadzwoń do nas!

Spawacz Półautomat (12)

Naszym Klientem jest bardzo duża firma, rozpoznawalny producent maszyn rolniczych typu traktory, pługi, kombajny, sadzarki itp. Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko spawacz półautomat

Profil i zadania

  • W zależności od materiału i spoin do wykonania Oceniasz błędy i wykonanie operacji wykończeniowych (spawy, osady, stan powierzchni, ...)

  • Montujesz od siebie ostatnie różne elementy na nośniku

  • Określasz materiały i metody spawania na podstawie instrukcji, dokumentów technicznych, planów, ...
  • Łączysz i spawasz różne elementy ze sobą

Umiejętności

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- min 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego to atut
  • Chęć podjęcia stałej pracy na terenie Belgii

  • Stała umowa belgijska, bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji)
  • Stawka miedzy €16/h - €18/h
  • Pokój w hotelu, bezpłatnie przez pierwszy miesiąc pracy

Być może zainteresują Cię te oferty pracy?