Zadzwoń do nas!

Recepcjonista M/K

Ośrodek wypoczynkowy, zlokalizowany niedaleko Biskupca k. Olsztyna, poszukuje doświadczonej osoby do objęcia stanowiska Recepcjonisty. Praca jest przewidziana na pełen etat, całorocznie.

Profil i zadania

  • sprawna i życzliwa obsługa gości obiektu
  • pomoc w bieżącej sprzedazy miejsc noclegowych w pokojach i domkach całorocznych - udział w zysku ze sprzedazy
  • przekazywanie informacji o skargach, uwagach, usterkach itp do Managera Obiektu
  • przyjmowanie płatności za pobyt i wystawianie FVAT
  • dbanie o wizerunek swojego miejsca pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok lub wykształcenie kierunkowe
  • pozytywne nastawienie i profesjonalizm
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętnośc obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - chęc związania się na długi okres czasu
  • wynagrodzenie podstawowe plus udział w zysku obiektu ze sprzedaży
  • bardzo dobra atmosfera w pracy - obiekt jest rodzinny, personel dba o wzajemne dobre relacje i szacunek
  • mozliwy zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • obiad pracownicz