Zadzwoń do nas!

Operator Maszyn CNC (Frezarka/Tokarka/Laser) (2)

Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko operator CNC.

Profil i zadania

  • praca przy produkcji elementów metalowych
  • współpraca z technologiem
  • przygotowanie i ustawienie parametrów Maszyn CNC oraz nadzór nad ich pracą
  • kontrola wymiarów na wykonywanym detalu
  • obróbka pojedynczych elementów lub małych serii
  • dbanie o czystość stanowiska pracy
  • obsługa/ustawianie: Frezarka CNC/ Tokarka CNC/ Laser CNC

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (co najmniej dwa lata)_
  • chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość urządzeń pomiarowych
  • sumienność i zaangażowanie

Oferta

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz
  • stabilność zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy