Zadzwoń do nas!

Malarz - Piaskarz (2)

Dla naszego klienta z Paal poszukujemy pracowników na stanowisko Malarz - Piaskarz.

Profil i zadania

Jako malarz-piaskarz jesteś odpowiedzialny za piaskowanie różnych konstrukcji metalowych - które nastepnie zostaną pomalowane proszkowo. Jesteś również odpowiedzialny za utrzymanie w porządku kabiny do piaskowania jak i maszyn do lakierowania.

Umiejętności

  • Posiadasz doświadczenie jako malarz-piaskarz
  • Nie boisz się „brudnej roboty”
  • Praca w systemie 2-3 zmianowym nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu
  • Dbasz o szczegóły, pracujesz dokładnie i ze świadomością najwyższej jakości
  • Możesz pracować niezależnie
  • Płynnie czytasz i rozumiesz jezyk angielski/holenderski
  • Jesteś komunikatywny i otwarty na zmiany

Oferta

Oferujemy:

  • Stawka 13-15€ brutto na godzinę w oparciu o doświadczenie / na start
  • 38h tygodniowo
  • Czeki żywnosciowe 5€ za każdy przepracowany dzień
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora w kwestiach administracyjno-rejestracyjnych
  • zakwaterowanie w cenie €75 za pokoj jednoosobowy oraz €55 za pokoj dwuosobowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak ITZU przechowuje dane osobowe, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?