Zadzwoń do nas!

Kamieniarz - Operator Piły (4)

Dla naszego klienta w Harelbeke poszukujemy montera do pracy przy produkcji kamienia naturalnego. Firma ta specjalizuje się w dostosowywaniu kamienia naturalnego (granit, marmur, ...). W warsztacie wykonują materiał na wymiar, a następnie dostarczają go do klienta Dotyczy to zarówno blatów, jak i kuchni, łazienek, podłóg

Profil i zadania

  • obróbka kamienia na kostkę brukową, obsługa kruszarki oraz innych maszyn kamieniarskich
  • cięcie, szlifowanie, polerowanie kamienia
  • prace pomocnicze

Umiejętności

  • umiejętność obsługi maszyn do cięcia i obróbki kamienia
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i umiejętności praktyczne jazdy wózkiem
  • komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w nadgodzinach

  • długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwembelgijskiej agencji pracy tymczasowej
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • wynagrodzenie w formie tygodniówek
  • pomoc polskiego koordynatora

Być może zainteresują Cię te oferty pracy?