Zadzwoń do nas!

Elektryk - Elektromonter - Elektromechanik (2)

Dla naszego klienta w Olsztynie szukamy elektryka/elektromontera.

Profil i zadania

  • Montaż oraz demontaż podzespołów automatyki i elektryki na instalacjach, maszynach i urządzeniach produkcyjnych
  • Modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami
  • Bieżące naprawy, diagnostyka i konserwacja
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (w tym kilkudniowych), w kraju i za granicą

  • Wykształcenie kierunkowe - elektromechanik, elektryk, elektronik lub elektroautomatyk, mechatronik, technik serwisu
  • Posiadanie wiedzy teoretycznej i fachowej w zakresie obsługi urządzeń przemysłowych, napędów elektrycznych i aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki i sieci elektrycznych
  • Umiejętności obsługi przyrządów i urządzeń pomiarowych podstawowych wielkości fizycznych i mechanicznych
  • Eksploatacyjnych uprawnień energetycznych do 1 KV
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych
  • Kreatywność i samodzielność
  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne zarobki ustalone zgodnie z doświadczeniem.
  • Stała premie miesięczną 10%
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne kursy, szkolenia
  • Spotkania integracyjne