Zadzwoń do nas!

Cieśla Szalunkowy

Dla naszego klienta z Brugii poszukujemy zmotywowanych Cieśli Szalunkowych!

Profil i zadania

Opis funkcji:

  • wykonywanie prac szalunkowych (apartamentowce)
  • umieszczanie i montaż żelaznych wzmocnień.

Umiejętności

  • praca w zespole pod nadzorem kierownika zespołu
  • chęć rozwoju i motywacja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta

Oferujemy: 40h tygodniowo + możliwość nadgodzin stawka na start 15.52€ brutto na godzinę / do negocjacji w zależności od doświadczenia praca w sektorze budowlanym + związane z nim dodatki i bonusy zakwaterowanie w cenie €75 za pokoj jednoosobowy oraz €55 za pokoj dwuosobowy pomoc polskiego koordynatora w kwestiach rejestracyjno-administracyjnych

Zapraszamy do procesu rekrutacyjnego!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak ITZU przechowuje dane osobowe, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?