Zadzwoń do nas!

Epidemia koronawirusa

15 - 03 - 2020

Drodzy Kandydaci,

Jak dobrze wiecie, na naszej planecie panuje epidemia koronawirusa , który paraliżuje pracę wielu firm, instytucji, szkół itp. Dotyka to również rynku pracy i klienci agencji pracy bardzo ostrożnie podchodzą do nowych rekrutacjii skłaniają się ku temu, aby poczekać z nowymi zatrudnieniami do momentu ustabilizowania się sytuacji zdrowotnej w Europie.

Równiez nasz team ITZU Polska po części pracuje w systemie home office, co pozwala nam na ciągłą obsługę naszych kandydatów oraz klientów w sposób nieprzerwany.

Ten trudny czas chcielibyśmy poświęcić na jeszcze większą ilość rozmów rekrutacyjnych z Wami, ponieważ kryzys minie, a nasi klienci z pewnością będą poszukiwali nowych specjalistów, aby odbudować swoje firmy po okresie stagnacji.

Jestesmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Mamy bardzo dużo ofert pracy, które znajdziecie na www.itzu.pl . Chcemy z Wami rozmawiać i odpowiadać na Wasze pytania oraz pomóc Wam w zdobyciu dobrej i stabilnej pracy w Belgii. Możemy rozmawiać telefonicznie, skype, whatsapp, facebook itp. Zawsze możecie podesłać nam swoje CV na adres polska@itzujobs.eu . Będziemy bardzo zajęci!

Do zobaczenia i usłyszenia od poniedziałku.

Odporności!!

Team ITZU Polska

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?