Zadzwoń do nas!
Wyczyść filtry

Sprecyzuj swoje wyniki wyszukiwania

Sektor:

Oferty pracy

Znaleźliśmy 14 ofert, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania.

Monter Okien i Drzwi

  • Miejsce: Beringen

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonych monterów drzwi i okien oraz stolarzy otworowej, do stałej pracy w Limburgii i okolicach.

Wyświetl ofertę

Pracownik Prefabrykacji Betonu

  • Miejsce: Bree

Dla naszego Klienta, firmy z zakresu prefabrykowania konstrukcji budynków, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Montera.

Wyświetl ofertę

Monter Piany Izolacyjnej PUR

  • Miejsce: Tongeren

Dla naszego klienta z Tongeren poszukujemy Monterów Piany Izolacyjnej PUR.

Wyświetl ofertę

Murarz

  • Miejsce: Geel

Firma naszego klienta jest aktywna w sektorze budowlanym o zasięgu krajowym. Wykonuje zarówno średniej jak i dużej wielkości projekty takie jak drogi, mosty, apartamentowce, hotele czy budynki użyteczności publicznej. Obecnie poszukujemy doświadczonych Murarzy/Cieśli do projektu w Geel.

Wyświetl ofertę

Pracownik ziemny

  • Miejsce: Brussel

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych pracowników do długofalowej współpracy na stanowisku Pracownik Ziemny. Praca w Brukseli oraz okolicach.

Wyświetl ofertę

Cieśla Szalunkowy/ Murarz

  • Miejsce: Arendonk

Firma naszego klienta jest aktywna w sektorze budowlanym (Arendonk) , z projektami budowlanymi w Antwerpii, Limburgii i Brabancji Flamandzkiej. Realizacje obejmują głównie budynki użyteczności publicznej, komercyjne i socjalne projekty mieszkaniowe oraz projekty opieki mieszkaniowej. Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Murarz/ Cieśla Szalunkowy

Wyświetl ofertę

Murarz

  • Miejsce: Dendermonde

Masz doświadczenie zarówno w szybkim budownictwie, pracy z betonem, jak i cegłach licowych. Potrafisz murować na rusztowaniu wzdłuż ściany. Samodzielnie ustawiasz i planujesz profile. Murujesz niezależnie jak i w grupie.

Wyświetl ofertę

Instalatorzy ogrzewania / hydrauliki

  • Miejsce: Geel

Czy świat ogrzewania i hydrauliki nie ma przed Tobą tajemnic ? Czy pasjonujesz się zrównoważonymi systemami energetycznymi? Czy chciałbyś pracować w dynamicznej, rodzinnej firmie, w której jakość i obsługa idą w parze z miłą atmosferą pracy? Być może masz również doświadczenie jako instalator lub technik? W takim razie ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie!

Wyświetl ofertę

Murarz / Cieśla Szalunkowy

  • Miejsce: Geel

Firma naszego klienta z Geel to zarejestrowany wykonawca klasy D6, działa w branży budowlanej od 55 lat i cieszy się długoletnią reputacją niezawodnego, cenionego i solidnego partnera budowlanego. Specjalizuje się w budowie i remoncie domów typu willa, mieszkań i budynków szkolnych. Aktywny również na terenach przemysłowych, w tym BP Geel, Umicore Olen i Hoboken. Nasz sukces zawdzięczamy zespołowi entuzjastycznych, kreatywnych pracowników.

Wyświetl ofertę

Monter CO I Instalacji Sanitarnych

  • Miejsce: Heist-op-den-Berg

Dla naszego klienta, dużej firmy z okolic Antwerpii, zajmującej się budową oraz remontami i renowacją nieruchomości o wysokim standardzie, poszukujemy doswiadczonego Montera Centralnego Ogrzewania i Instalacji Sanitarnych.

Wyświetl ofertę

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?