Zadzwoń do nas!

website.vacancy.inclusivity

Wyczyść filtry

Sprecyzuj swoje wyniki wyszukiwania

Sektor:

Oferty pracy

Znaleźliśmy 13 ofert, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania.

Malarz

  • Miejsce: Peer

Profesjonalna i wszechstronna firma, działająca we wszystkich dyscyplinach w dziedzinie wykończania wnętrz poszukuje malarzy. Praca w budynkach użytku publicznego/ na dużych powierzchniach tj. szpitale, szkoły.

Wyświetl ofertę

Brygadzista - murarz

  • Miejsce: Hamont

Dla naszego klienta z Hamont poszukujemy doświadczonego brygadzisty-murarz

Wyświetl ofertę

Murarz

  • Miejsce: Hamont

Dla naszego klienta z Hamont poszukujemy doświadczonych Murarzy.

Wyświetl ofertę

Dekarz dachów płaskich

  • Miejsce: Genk

Poszukujemy doświadczonych dekarzy dachów płaskich, aby powiekszyć nasz fantastyczny zespół w Genk. Jeśli posiadasz doświadczenie pomiędzy 1.5 roku a 3 lata + napisz do nas ! Ta oferta jest własnie dla Ciebie !

Wyświetl ofertę

Opryskiwacz Piany Izolacyjnej PUR

  • Miejsce: Tongeren

Dla naszego klienta z Tongeren poszukujemy Opryskiwacza Piany Izolacyjnej PUR

Wyświetl ofertę

Monter Okien i Drzwi

  • Miejsce: Beringen

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonych monterów drzwi i okien oraz stolarzy otworowej, do stałej pracy w Limburgii i okolicach.

Wyświetl ofertę

Pracownik Prefabrykacji Betonu

  • Miejsce: Bree

Dla naszego Klienta, firmy z zakresu prefabrykowania konstrukcji budynków, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Montera.

Wyświetl ofertę

Murarz

  • Miejsce: Geel

Firma naszego klienta jest aktywna w sektorze budowlanym o zasięgu krajowym. Wykonuje zarówno średniej jak i dużej wielkości projekty takie jak drogi, mosty, apartamentowce, hotele czy budynki użyteczności publicznej. Obecnie poszukujemy doświadczonych Murarzy/Cieśli do projektu w Geel.

Wyświetl ofertę

Cieśla Szalunkowy/ Murarz

  • Miejsce: Arendonk

Firma naszego klienta jest aktywna w sektorze budowlanym (Arendonk) , z projektami budowlanymi w Antwerpii, Limburgii i Brabancji Flamandzkiej. Realizacje obejmują głównie budynki użyteczności publicznej, komercyjne i socjalne projekty mieszkaniowe oraz projekty opieki mieszkaniowej. Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Murarz/ Cieśla Szalunkowy

Wyświetl ofertę

Murarz / Cieśla Szalunkowy

  • Miejsce: Geel

Firma naszego klienta z Geel to zarejestrowany wykonawca klasy D6, działa w branży budowlanej od 55 lat i cieszy się długoletnią reputacją niezawodnego, cenionego i solidnego partnera budowlanego. Specjalizuje się w budowie i remoncie domów typu willa, mieszkań i budynków szkolnych. Aktywny również na terenach przemysłowych, w tym BP Geel, Umicore Olen i Hoboken. Nasz sukces zawdzięczamy zespołowi entuzjastycznych, kreatywnych pracowników.

Wyświetl ofertę

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?