Zadzwoń do nas!

Technik konserwacji maszyn CNC (3)

Dla naszego klienta w Brugge poszukujemy technika konserwacji maszyn CNC

Profil i zadania

  • Samodzielne wykonywanie szerokiego zakresu prac konserwacyjnych
  • Usuwanie drobnych usterek w obecnym (głównie TRUMPH) parku maszynowym
  • Wymiana części naprawa, testowanie i regulacja
  • Przeprowadzanie konserwacji urządzeń mechanicznych (czyszczenie, smarowanie, regulacja, dokręcanie, ...)

Umiejętności

  • Znajomość elektryki i sterowania CNC
  • Znajomość wszystkiego ze sprężonym powietrzem
  • Doświadczenie jako technik jest plusem
  • Znajomosc komunikatywna jezyka angielskiego jest mile widziana

Oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wedlug doswiadczenia
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Belgijska umowa interim
  • Mozliwosc zakwaterowania w cenie €75 za pokoj jednoosobowy, €55 za pokoj dwuosobowy
  • Pomoc polskiego koordynatora