Zadzwoń do nas!

Spawacz Aluminium (6)

Dla naszego klienta z Torhout poszukujemy spawacza aluminium

Profil i zadania

Montaż i spawanie różnych elementów ze sobą

Konstrukcje są zawsze wykonywane na zamówienie. Każda konstrukcja jest inna. To głównie balustrady, schody, balustrady itp.

90% to aluminium

Umiejętności

Masz doświadczenie w spawaniu aluminium

Potrafisz spawac cienkie elementy

Znajomosc jezyka Angielskiego jest mile widziana

Potrafisz czytac plany techniczne

Oferta

Atrakcyjne wynagrodzenie €15 bruto/h

Pomoc polskojęzycznego koordynatora

Belgijska umowa interim

Mozliwosc zakwaterowania w cenie €55 za pokoj dwuosobowy