Zadzwoń do nas!

Przedstawiciel handlowy (automatyka przemysłowa)

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się automatyką i robotami przemysłowymi, rozdzielnicami elektrycznymi i szafami sterującymi i oprogramowaniem przemysłowym. Realizującego zlecenia dla przemysłu (energetycznego, spożywczego, automotive, chemicznego) zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Poszukujemy Handlowca: Przedstawiciela Handlowego.

Profil i zadania

  • Monitorowanie rynku
  • Pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych
  • Rozwijanie i budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów
  • Przygotowywanie i prezentacje ofert handlowych
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów okresowych
  • Delegacje związane z wizytami u klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w branży przemysłowej

Umiejętności

  • Doświadczenie w negocjacjach i sprzedaży
  • Umiejętności organizacyjne, planowania i koordynacji zadań
  • Doświadczenie w tworzeniu ofert
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Komunikatywność, rzetelność
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne zarobki ustalone zgodnie z doświadczeniem.
  • Stała premie miesięczną 10%
  • Premie proporcjonalne z osiąganymi wynikami sprzedaży
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne kursy, szkolenia
  • Spotkania integracyjne