Zadzwoń do nas!

Pracownik Prefabrykacji Betonu (2)

Dla naszego Klienta, firmy z zakresu prefabrykowania konstrukcji budynków, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Montera.

Profil i zadania

  • montaż prefabrykowanych konstrukcji betonowych przede wszystkim na budynkach użyteczności publicznej
  • montaz scian, kolumn, schodów, stropów itp
  • ściany z betonu i płyty dachowe (tylko płyty zbrojone bez bloków);
  • montaż konstrukcji stalowych

Umiejętności

  • doświadczenie w pracy z prefabrykatami betonowymi oraz wylewkami mile widziane
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu
  • brak lęku wysokości
  • j. angielski lub j. niemiecki na poziomie komunikatywnym

Oferta

  • belgijską umowę o pracę interim
  • stawka min. 14,52€ na godzinę
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak ITZU przechowuje dane osobowe, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?