Zadzwoń do nas!

Orderpicker (6)

Poszukujemy entuzjastycznych orderpickerow z certyfikatem lub bez na wózek widłowy dla dużego gracza logistycznego zlokalizowanego w porcie Waasland.

Profil i zadania

  • Picking: odbiór odpowiednich towarów i ilości na miejscu.
  • Packing: Pakowanie towaru zgodnie z właściwymi oczekiwaniami klienta.
  • Etykietowanie: Towary dostarczane z odpowiednimi etykietami z kodami kreskowymi

Umiejętności

  • Doswiadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomosc angielskiego bardzo duzym plusem

Oferta

  • Praca w systemie zmianowym : 6:00-13:45, 7:00-14:45, 8:00-15:45, 10:00-17:45, 12:00-19:45 lub 13:45-21u30
  • Pensja w wysokości 13,08 € (bez certyfikatu na wozki widlowe) €13.50 (z certyfikatem na wozki widlowe)
  • Dodatki zmianowe: Start 6u00: 9% Start 7:00: 0.75% Start 8:00: 0% Start 10:00: 4% Start 12:00: 7% Start 13:45: 9%

  • Czeki zywnosciowe

  • Umowa stała po pozytywnym okresie przejściowym
  • Szkolenia w miejscu pracy
  • Mozliwosc zakwaterowania: €55 w pokoju dwuosobowym
  • Pomoc polskojezycznego koordynatora

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak ITZU przechowuje dane osobowe, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?