Zadzwoń do nas!

Operator Maszyn CNC (25)

Naszym Klientem jest bardzo duża firma, rozpoznawalny producent maszyn rolniczych typu traktory, pługi, kombajny, sadzarki itp. Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko operator CNC.

Profil i zadania

  • operowanie maszynami sterowanymi numerycznie (bez programowania)
  • kontrola jakości wyprodukowanych detali
  • praca z rysunkiem technicznym

  • doświadczenie w pracy z tokarkami lub frezarkami sterowanymi numerycznie
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy niezależnej
  • umiejetność montażu i regulacji narzędzi tnących
  • kontrola jakości detali
  • znajomość j angielskiego na poziomie A2
  • mile widziany własny samochód

Oferta

  • stała umowa bezpośrednio z Klientem
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, między 16 a 18 Eur/h brutto
  • pokój w hotelu - pierwszy miesiąc opłacony przez pracodawcę
  • 40 euro dziennie diety przez pierwszy miesiąc pracy
  • dodatek zmianowy 12,5%
  • odzież i buty robocze
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • praca dwuzmianowa
  • bony na posiłki