Zadzwoń do nas!

Operator Lini Produkcyjnej (3)

Trafiasz do firmy w której praca zespołowa, przyjazna atmosfera, jakości i wydajność są kluczowymi wartościami.

Profil i zadania

  • Zarządzasz przypisanym (częścią) procesem produkcyjnym.
  • Rozwiązujesz różne usterki we współpracy i po konsultacji z działem technicznym.
  • Pracujesz przez planowanie produkcji na podstawie zamówień dziennych i elastycznie reagujesz na zmiany produkcji.
  • Odpowiadasz również za przeprowadzanie różnych kontroli jakości, pobieranie próbek i rejestrowanie wymaganych informacji dotyczących produkcji i jakości w odpowiednich dokumentach.
  • Odpowiadasz za dokładne oczyszczenie miejsca pracy i wyznaczonych instalacji produkcyjnych.
  • We wszystkich pracach zawsze zwracasz uwagę na bezpieczeństwo żywności.
  • Nie boisz się zakasać rękawy, masz przyjazne podejście do kolegów z pracy, dbasz o bezpieczeństwo i jesteś przygotowany do pracy na 3 zmiany (rano- popołudniem - noc).
  • Dbasz o prawidłowy i jasny przepływ informacji dla osób, którym przekazujesz swoją zmianę.

Umiejętności

  • Posiadasz dyplom techniczny A2 lub A3 lub posiadasz równoznaczne z doświadczenie
  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym (w środowisku żywnościowym) jest plusem
  • Jesteś niezależnym pracownikiem z poczuciem odpowiedzialności, czystości, bezpieczeństwa i jakości
  • Jesteś osobą, która znajduje satysfakcję z osiągania celów produkcyjnych
  • Lubisz pracować w zespole
  • Jesteś zmotywowany do pracy
  • Masz doskonałą znajomość języka niderlandzkiego, polskiego lub angielskiego

Oferta

Oprócz coachingu oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, uzupełnione o świadczenia pozaprawne i niezbędne wsparcie, aby wykonywać swoją pracę skuteczniej i z przyjemnością! Stawka dzienna 13.87€ brutto na godzinę + dodatki zmianowe + czeki żywnosciowe w postaci 6€ za każdy przepracowany dzień

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?