Zadzwoń do nas!

Operator CNC / Kamień naturalny (5)

Dla naszego klienta w Tongeren, poszukujemy Kamieniarza /Operatora CNC do obróbki kamienia naturalnego. Ta rodzinna firma specjalizuje się w produkcji i układaniu kamienia naturalnego na wymiar, zarówno z granitu, marmuru, wapienia, ... Pracują oni głównie w regionie Limburgii.
W warsztacie będziesz pracował jako Operator CNC / Kamieniarz: wykonasz na zamówienie kawałki kamienia naturalnego w pożądanym kształcie. Będziesz odpowiedzialny za programowanie i pracę z maszynami sterowanymi numerycznie.

Profil i zadania

  • Masz doświadczenie jako pracownik atelier kamienia naturalnego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami sterowanymi numerycznie (najlepiej doświadczenie w samym kamieniu naturalnym)
  • Fizycznie wymagająca praca nie jest dla Ciebie problemem!
  • Jesteś prawdziwym graczem zespołowym

  • Umowa na czas nieokreślony po pozytywnym zakończeniu okresu przejściowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracujesz w 40-godzinnym tygodniu pracy
  • Dodatkowe korzyści: czeki ekologiczne /czeki zywnosciowe 8€ za kazdy przepracowany dzien
  • Będziesz pracować w rodzinnej firmie, w której panuje bardzo miła atmosfera!
  • Pomoc rejestracyjno-administracyjna w Belgii : ubezpieczenie, meldunek, konto bankowe
  • mozliwosc zakwaterowanie w cenie €75 za pokoj jednoosobowy, €55 za pokoj dwuosobowy