Zadzwoń do nas!

Ogrodnik

Wraz z zespołem jesteś odpowiedzialny za budowę tarasów, stawów i stref roślin. Montujesz domy ogrodowe, ogrodzenia ... Jesteś także odpowiedzialny za ogólne utrzymanie ogrodów w ładzie (przycinanie i pielęgnacja roślin)

Profil i zadania

  • przygotowujesz glebę i sadzisz rosliny (rozsiewanie, siew, zbiór,…)
  • wykonujesz podstawową konserwację maszyn lub urządzeń w celach profilaktycznych lub naprawczych
  • utrzymanie ziemi i sadzenie (stawianie kołków do wiązania roślin, przycinanie, usuwanie starych liści, ...)
  • określ i zaplanuj siew, uprawę i zbiór
  • jeśli lubisz pracę w ogrodzie i masz ręke do roślin, jesteś odpowiednim kandydatem !

Umiejętności

  • doświadczenie nie jest wymagane, motywacja jest kluczem do sukcesu !
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • porozumiewasz się w języku niderlandzkim w stopniu komunikatywnym

Oferta

  • pracujesz w pełnym wymiarze godzin (38 godzin), od poniedziałku do piątku
  • każdego ranka wyjeżdżasz około 6:30 z firmy w Lommel/ praca jednozmianowa
  • zróżnicowana, pełnoetatowa praca i stała umowa po udanym okresie agencyjnym
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • stawka od 13€ do 17€ w zależności od doświadczenia

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Być może zainteresują Cię te oferty pracy?

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?