Zadzwoń do nas!

Murarz (2)

Masz doświadczenie zarówno w szybkim budownictwie, pracy z betonem, jak i cegłach licowych. Potrafisz murować na rusztowaniu wzdłuż ściany. Samodzielnie ustawiasz i planujesz profile. Murujesz niezależnie jak i w grupie.

Profil i zadania

Zakres obowiązków:

  • Prace w szybkim budownictwie, przy betonie jak i cegłach licowych
  • Ustawianie i planowanie profili
  • Prace niezależne jak i teamie

Umiejętności

Profl:

  • Doświadczenie 5 lat +
  • Znajomość języka niderlandzkiego bądź angielskiego w stopniu dobrym
  • Motywacja i wysoka jakość wykonywanych prac

Oferta

Oferujemy:

  • Stawka w zależności od doświadczenia wg. sektoru budowlanego, min. 15.52€ + wszelkie bonusy związane z pracą w sektorze budowlanym (przydzielane przez federacje budowlaną)
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Pomoc w kwestiach rejestracyjno-administracyjnych
  • Zakwaterowanie w cenie 60€ tygodniowo – pokoje jedoosobowe + dostęp do internetu

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Być może zainteresują Cię te oferty pracy?

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?