Zadzwoń do nas!

Monter do instalacji paneli slonecznych (5)

Dla naszego klienta w Limburgii/Antwerpia poszukujemy monterow do instalacji panelow slonecznych

Profil i zadania

  • Instalujesz panele słoneczne w prywatnych domach

  • Wspólnie z innymi pracownikami montujesz panele na dachu (zarówno dachy płaskie jak i skośne)

  • Zapewniasz okablowanie elektryczne w domu

Umiejętności

  • Znasz sie dobrze na elektryce

  • Masz doswiadczenie w montazu

  • Nie boisz się pracy na wysokości

  • Doświadczenie w montażu paneli słonecznych to plus

  • Posiadasz prawojazdy B

  • Dobra znajomosc jezyka Angielskiego jest duzym plusem

Oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Czeki zywnosciowe w kwocie €8 dziennie

  • Mozliwosc zakwaterowanie w cenie €75 za pokoj jednoosobowy, €55 za pokoj dwuosobowy

  • Belgijska umowa interim

  • Pomoc polskiego koordynatora