Zadzwoń do nas!

Junior Recruiter

Jesteśmy firmą z kapitałem belgijskim, posiadającą oddziały na terenie całej Belgii oraz w Olsztynie. Zajmujemy się profesjonalną rekrutacją i selekcją kandydatów z różnych sektorów przemysłu, budownictwa, produkcji, IT i innych. Do naszego zespołu, poszukujemy obecnie osoby w wieku do 30 lat, chętnej do odbycia płatnego stażu finansowanego ze środków UE, która chciałaby pozyskać wiedzę i doświadczenie w pracy przy międzynarodowych projektach rekrutacyjnych.

Profil i zadania

Jako Młodszy specjalista będziasz miał za zadanie poszukiwanie odpowiednich i wykwalifikowanych kandydatów na projekty zlecone nam przez naszych belgijskich Klientów. W zakres obowiązków wchodzi również ich selekcja, rekrutacja, opisanie stanowiska, sprawdzenie referencji oraz umiejętności językowych. Wszystkego nauczymy od zera.

Umiejętności

  • bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobrą znajomością pakietu MS Office
  • otwartością i empatią
  • komunikatywnością level high

Oferta

Oferujemy 5-6 miesięczny staż z możliwością zatrudnienia po okresie stażu. Stypendium w wysokości 1033 zł netto plus bonus finansowy. Możliwość sfinansowania szkolenia Pracownika biurowego. Przyjazna i profesjonalna atmosfera w pracy i dużo wiedzy do sprzedania

Wymagane wykształcenie

  • wyższym wykształceniem

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Być może zainteresują Cię te oferty pracy?

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?