Zadzwoń do nas!

Hakowy sygnalista (15)

Jako hakowy sygnalista pomagasz w pracy wciągników oraz w montażu i demontażu dźwigów. Wykonujesz pracę razem z kierowcą, jak np. uruchamianie, prowadzenie i wskazywanie ładunków. Pracujac dla naszgo klienta z Stabroek trafiasz do rodzinnego biznesu, gdzie praca odbywa sie w przyjaznej atmosferze. Jako hakowy masz wiele wyzwań w swojej pracy, ponieważ żaden dzień nie wygląda tak samo. Pracujesz na różnych budowach w wielu sektorach, takich jak budownictwo, przemysł i petrochemia, zawsze jesteś otoczony silnym i zmotywowanym zespołem. Twoja praca i obowiązki są wynagrodzone atrakcyjną pensją. Zapewniamy niezbędne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, aby przygotować Cię na to stanowisko.

Profil i zadania

Jesteś zainteresowany pracą hakowego sygnalisty / montera na dłuższy okres czasu lub na stałe. Posiadasz prawo jazdy B. Masz wyczucie w kwestiach technologii. Lubisz pracować w zespole i jestes osobą odpowiedzialną. Certyfikaty (IS006) i VCA są plusem. Doświadczenie nie jest konieczne

Oferta

  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • Pomoc administracyjno – rejestracyjna na terenie Belgii
  • Zakwaterowanie w atrakcyjnej cenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

:

Zgłoś swoja kandydaturę

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Być może zainteresują Cię te oferty pracy?

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?