Zadzwoń do nas!

Elektryk Przemysłowy (2)

Dla naszego Klienta, dużej belgijskiej firmy z zakresu elektromonterstwa w zakładach przemysłowych, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Elektryka/Elektromontera Przemysłaowego.

Profil i zadania

  • podłączanie i montaż szaf sterowniczych
  • ciągnięcie kabli
  • montaż korytek kablowych

Umiejętności

  • doświadczenie w instalacjach w zakładach przemysłowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1

Oferta

  • stawka godzinowa w wysokości 16 Eur brutto - tygodniówki
  • możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach
  • mieszkanie służbowe w pokojach jednoosobowych
  • polskojęzyczny koordynator na miejscu
  • pomoc w transporcie z pracy i do pracy
  • pomoc w załatwieniu wszystkich frmalności związanych z pobytem i praca w Belgii
  • dodatki pozapłacowe
  • stała umowa o pracę na warunkach belgijskich
  • bezpłatne szkolenia zawodowe i językowe

Itzu Jobs posiada ponad 15 oddziałów we Flandrii i Walonii ! Nasza siedziba znajduje się w Genk a nasz polski oddział w Olsztynie. Sprawdź nasz adres i odwiedź nas już dziś !

Szukasz pracy lub odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy ?